Девелопер

11
років СтройСіті Development займається створенням топових проєктів Харкова та Києва
10
будинків було введено
в експлуатацiю за цей час
12
проєктів компанії знаходяться
на етапі будівництва та реалізації
Девелоперська компанія Строй Сіті була створена ще в 2010 році. Сьогодні компанія створює унікальні проєкти, які змінюють естетику міста в кращу сторону і роблять його привабливим для жителів, гостей та інвесторів
Development
Єгор Масленнiков
Засновник
Головна ідея Строй Сіті development - сучасна нерухомість в стилі "три К": комфортна, красива і концептуальна. Саме цю ідею ми реалізуємо в кожному проєкті і саме такі об'єкти хоче бачити сучасний покупець.
Development

Створюємо знакові проєкти та пишаємося ними

it-парк «Manufactura»
У 2019 році it-парк «Manufactura» став кращим проектом у сфері IT-нерухомості Україні. Він поєднує пам’ятку архітектурного значення, бізнес-центри, офісні комплекси та апартаменти.
High Hills
Вежі High Hills стануть першим проектом Харкова з басейном на даху і сучасною концепцією, властивою найбільшим мегаполісам. Це симбіоз статусних офісних приміщень та розкішних апартаментів.
ЖК DIXIE
Простір в форматі Be smart. Житло європейського молодіжного рівня в самому центрі міста.
Ми створюємо цей об'єкт для життя і відпочинку активних сучасних людей. Dixie розбавить одноманітні сірі будівлі міста свіжими фарбами. Він буде надихати на роботу, навчання і відновлювати сил після активного дня.
ЖК ВІДЕНСЬКИЙ ДІМ
Серед бурхливого мегаполісу народжується домашній затишок. Симбіоз міста і природи створює найкращі умови для здорового та активного життя. Розташування комплексу утворює затишний зелений внутрішній дворик з дитячими і спортивними майданчиками, зонами відпочинку.
URBAN ONE KLOCHKIVSKA APARTMENTS
Klochkivska Apartments - це новий житловий комплекс бізнес-класу в рамках проекту Urban One. Панорамні вікна, наповнена інфраструктура, якість будівництва і індивідуальні дизайнерські рішення - все це виділяє ЖК Klochkivska Apartments серед непримітних будівель Харкова.
URBAN ONE NAUKOVA
Новий проект з колекції сучасних будинків бізнес-класу Urban One. Відмінна локація, стильний дизайн, якісні матеріали, продумана інфраструктура... Urban One Naukova - це місце, у яке вигідно вкласти гроші і у якому приємно жити!
URBAN ONE SUMSKAYA APARTMENTS
Urban One - це новий проект від Строй Сіті development для тих, хто колекціонує кращі інвестиційні пропозиції на ринку нерухомості, забезпечуючи собі фінансову незалежність. Urban One - це серія житлових комплексів, кожен з яких відповідає основним критеріям вибору інвестора
Urban City
Перший в Харкові вело-френдлі ЖК для людей, які ведуть активний спосіб життя. Територія максимально розвинена для спортивних активностей дорослих і дітей - зони відпочинку, парк у дворі, велодоріжки, спортивні та дитячі майданчики.
Комплекс складається з шести 9-поверхових будинків виконаних в єдиній спортивній тематиці
ЖК "ГІДРОПАРК СІТІ"
Добросусідське середовище, яке стане основою для вашого щасливого життя. Hydropark City - це можливість жити в місті, але замість гулу машин вранці слухати спів птахів, дихати свіжим повітрям, дивитися з вікна не на завантажену трасу, а на шелесткі крони дерев.

Бажаєте дізнатися більше?