ДІМ НА ПОДОЛІ: СТАРТ ПРОДАЖУ КВАРТИР ПЕРШИХ ДВОХ СЕКЦІЙ

Компанія Строй Сіті Development Group оголошує  початок продажів квартир в 18-ти поверховому будинку за адресою провулок Лопатинський, 10.

Дім на Подолі будується в історичному центрі Харкова. У районі, який раніше був відомий серед жителів нашого міста як “Харківський Поділ”. Площа Павловська, вулиці Кооперативна, Кузнєчна, берег річки Харків від Харківського мосту і до її впадання в Лопань — це і є харківський Поділ.

Будинок на Подолі — це симбіоз традицій, історії та сучасності. Побудований в стилі сучасного ампіру він гармонійно вписується в архітектурний ландшафт одного з найстаріших районів Харкова. Пішки до станції метро “Площа Конституції” всього 15 хвилин, до “Історичному музею” — 17 хвилин.

Будинок складається з 4 секцій, в яких будуть розташовані 354 квартири бізнес-класу.

До продажу пропонуються двокімнатні – 58 м² і 63 м², вартістю від 820 до 1030 у.о, трикімнатні – 78 м² і 88 м² вартістю від 820 до 1040 у.о, чотирикімнатні – 106 м² і 101 м², вартістю 960 до 1010 у.о. Є можливість покупки квартири в розстрочку.

Планування кімнат дозволяють включити все необхідне для сучасної сім’ї, при цьому залишається вільний простір і багато повітря. Найбільші квартири мають площу до 101 м², що дозволяє облаштувати спальню для батьків, 2 дитячих кімнати, власний гардероб і затишну вітальню. За вашим бажанням квартири можна об’єднувати, збільшуючи житлову площу для сім’ї.

Переваги життя в Будинку на Подолі:

  • власні вхідні групи в кожну секцію,
  • закрита територія під цілодобовим відеоспостереженням,
  • власний паркінг для машин,
  • висока транспортна доступність (6 зупинок наземного транспорту і дві станції метро в крокової доступності),
  • ігровий майданчик і спортивна зона,
  • квартири з еркерними вікнами і власними терасами,
  • трохи квартир на поверхах (у першій секції — 5 квартир, у другій секції — 7, в третій секції — 9, а в четвертій — 5 квартир на поверсі).

Архітектура будинку гармонійно вписується в сучасне життя Харкова. Естетика ампіру простежується в кожній деталі. Дизайнерські лобі приємно здивують Ваших гостей, а з вікон квартири відкриються чудові краєвиди міста.

Бажаєте дізнатися більше?