Інвестуй у квартири бізнес-класу

$900/м2
ціни на старті продажів
1200м2
площа квартир
15хв
до ст. м. Майдан Конституції
вiд $900/м2
висока вартість аренди цього класу
0%
розстрочка від забудовника
вiд 3 рокiв
термін окупності вкладень

Інвестуй у квартири бізнес-класу

план дома

Історичний центр Харкова. До ст.м. Площа конституції 15 хвилин пішки. В радіусі 1 км ресторани, спортзали, дитячі студії. Поруч знаходяться Набережна р. Харків та сквер Стрілка. А у ТРЦ Нікольскому можна придбати усе необхідне – від продуктів харчування до одягу та техніки.

Все це є гарантією високого попиту серед пар та сімей з дітьми різного віку.

$760/м2 – на 30% нижці ціни на старті продажів. Вигідна ціна для дому бізнес класу з розташуванням у самісінькому центрі міста. Це дозволить зекономити бюджет та отримати більший прибутор при перепродажі або здачі в оренду. Встигніть забрати свою квартиру за мінімальною ціною!

Інвестиції у нерухомість є одними з найнадійніших. Підкріпленням цього також є повний пакет дозвільної документації щодо будівництва. Історично статусний район Дому на подолі, клас квартир, зовнішня інфраструктура та якість будівництва виступають гарантами надійності вкладень та довгострокового попиту на житло.

Преміум локація, велика калькість магазинів та престижних закладів навколо, життя у ритмі бурхливого міста, але в одночас у тиші та приватності від шумних доріг та сторонніх очей. Це робить житло в Домі на Подолі привабливим для тих, хто по справжньому цінує свій час та комфорт.

Інвестуйте у проекти, що змінюють місто на краще! Разом ми зможемо вдихнути нове життя в історію Харкова та прикрасити Поділ архітектурою, що гармонійно оновить вже знайомі вулиці. Погодтеся, як приємно заробляти на тому, що є прикладом для інших та новим обличчям міста!

Надійність будівництва підкріплена документами

Бажаєте дізнатися більше?