“Строй Сіті Девелопмент” через суд скасувала всі заборони на будівництво ЖК “Дім на Подолі”

Господарський суд Харківської області зняв усі заборони на проведення будівельних робіт на ЖК “Дім на Подолі” (провулок Лопанський, 10) та залишив позов прокуратури без розгляду.

Відповідне рішення 15 лютого ухвалив суддя Господарського суду Харківської області Олексій Присяжнюк, розглянувши позов керівника Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова.

Суддя встановив, що прокуратура в даному випадку, згідно з чинним Законом України “Про прокуратуру” та практикою українських судів та ЄСПЛ, взагалі не має права подавати подібні позови. При цьому Харківська міська рада, яка є власником земельної ділянки, не має претензій до ТОВ “Строй Сіті Девелопмент” та не вимагає повернути територію на провулку Лопанському, ріг вулиці Кузнечної.

У суді прокурор не підтвердив того, що діє в інтересах Харківської міської ради та територіальної громади міста. Разом із тим, суд не встановив обставин, які б дали можливість стверджувати, що Харківська міська рада не виконує або неналежним чином виконує своїх функцій щодо захисту майнових інтересів територіальної громади.

Вивчивши матеріали справи, суддя Присяжнюк ухвалив залишити позов прокуратури без розгляду. Крім цього, він скасував заходи забезпечення позову, які забороняли ТОВ “Строй Сіті Девелопмент” та іншим особам здійснювати будь-які будівельні та демонтажні роботи на ділянці по провулку Лопанському, 10.

Таким чином, хочемо підкреслити, що “Строй Сіті Девелопмент” має всю належну документацію та провадить свою діяльність виключно в межах законодавства, що підтверджується судовими рішеннями. Слідчі вже повернули компанії все вилучене під час обшуку майно – робочу документацію, техніку.

Хочемо подякувати інвесторам за підтримку та запевнити, що компанія продовжує виконувати свої зобов’язання.

Бажаєте дізнатися більше?